Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

NA PRODEJ

Morčátka prodávám nejdříve ve věku cca 5 týdnů při hmotnosti 250-300g a v dobrém zdravotním stavu. Dětem prodávám morčátka pouze se souhlasem rodičů.
 
Prioritou je pro mne umístění morčátka do zodpovědných rukou a podmínek, od nových majitelů velmi uvítám informace o tom, jak se morčátkům z mého odchovu daří, případně o tom, že je morčátko nabízeno dále k prodeji (prosím, dejte mi vědět, pokud se tak rozhodnete, je možné, že bych morčátko odkoupila zpátky nebo mu alespoň našla nový domov, předem děkuji).
Morčátka jsou společenská zvířata, je nejlépe je chovat alespoň po dvou (stejného pohlaví, příp. kastrovaný samec + samice), upřednostním proto zájemce, kteří berou ohled na jejich potřeby a morčátku poskytnou morčecího kamaráda. Samičky do samoty neprodávám.
 
Osobní odběr v Brně - Ponava, mohu dovézt na trase Brno-Tišnov nebo za příspěvek na dopravu do blízkého okolí, nebo zdarma na výstavu, které se účastním. Jinak si dopravu zařizuje kupující, kurýrem morčátka nezasílám.
 
Plánované výstavy, kam mohu po domluvě dovézt morčátka:
 
 
Orientační ceny - liší se podle kvality i pohlaví morčátka (samičky vyjdou o chlup dráž :-):
Mazlíci: 150 – 250 Kč – morčata nehodící se do chovu (např. zálomky, vírky, nežádoucí pigment – jedná se pouze o "kosmetické vady", morčátko může být báječným mazlíčkem :-)
Morčátka vhodná do chovu, k registraci či výstavám: 250 – 500 Kč
 
Za rezervaci morčátka prozatím nevybírám zálohy, nicméně preferuji rychlou domluvu a vyzvednutí morčátka co nejdříve.
 
Veškeré peníze za prodej jdou zpět do nákladů na krmení a péči o morčata (ale v poměru k výdajům to není ani ta pověstná kapka v moři :-). Při společném odběru 2 nebo více morčátek množstevní sleva :-). S chovem samozřejmě kdykoli ráda poradím.
 
Pokud máte o některé ze zde nabízených morčátek zájem, kontaktujte mne prosím na e-mailu:
Na nepodepsané e-maily neodpovídám.

 
 
 
TOPlist